© 2020 PŘESTUPNÍ STANICE

Chelčického 17, Praha 3
nebo na účet 2801087176/2010

O TÝMU

Jana Rovná

spoluzakladatelka

Jana má na starosti, co je zrovna potřeba, od některých grafických prací, přes komunikaci, po plánování. Občas se s ní můžete potkat i přímo v obchodě.

Eva Dudová

iniciátorka, zakladatelka

Eva je srdce projektu, má na starosti sociální práci, pořádání událostí, fundraising, účetnictví a také ji s největší pravděpoodbností potkáte v obchodě.

Michal Phan

spoluzakladatel

Michal je náš vrchní řidič, který přiváží a odváží větší dary, ale i s ním se můžete potkat přímo v obchodě, či během večerních akcí.

Onás 

Jsme komunita mladých lidí, která se rozhodla inspirovat k udržitelnějším přístupům i životnímu stylu a pomoci těm, kteří to potřebují.

 

Jsme tým lidí z různých oborů a oblastí, kteří se rozhodli propojit své zkušenosti, zájmy a přesvědčení, a podat pomocnou ruku těm, kteří se ocitli v nouzi. Zároveň chceme nabídnout prostor lidem k setkávání a k vlastní aktivitě. Věříme totiž v potenciál každého člověka a participativní solidaritu. 

Eva Dudová

iniciátorka, zakladatelka

Eva je srdce projektu. Se skupinou jedinečných lidí založila Přestupní stanici a baví ji sledovat jak tento projekt roste. Eva se v ní stará o lidi, o provoz, o to, aby o Přestupce bylo slyšet a aby tu fungoval kvalitní program.

 

Ve chvílích, kdy se nevěnuje Přestupce, přemýšlí nad dalšími projekty, které chce dělat, doplňuje seznam míst, která chce vidět, a cvičí jógu, aby si udržela kousek duševního zdraví. A taky ráda říká lidem, co mají dělat, ale to se zkouší odnaučit :)

Eliška Kolečkářová

advokátka

Eliška je povoláním advokátka v občanském a obchodním právu. Je součástí strategického týmu, který vymýšlí další směřování Přestupní stanice a snaží se ji neustále vylepšovat, ať už pro své zákazníky či zaměstnance.


Na práci v Přestupní stanici se jí líbí, že jí dává smysl, neustále učí nové věci, může přicházet s novými nápady a zlepšovat se v různých oblastech. Eliška říká, že tato spolupráce jí otevírá nové obzory, ke kterým by se jinak ve své práci nedostala.


Má ráda kulturu, knihy, divadlo, filmy, zvládá ještě cestovat a sportovat. Prostě ráda poznává a zkouší nové věci, ať je to, co je to.

Ondřej Sýkora

IT specialista

Ondra se živí jako IT specialista a v Přestupní stanici je součástí strategického týmu. Nadto řeší finance, IT, web a navíc je bezva rádce. Říká o sobě, že dospěl do stadia, kdy dělá jen věci, které ho baví, a může se jim tak věnovat naplno.

 

Přestupní stanici si vybral proto, že věří v její obrovský potenciál a skvělý tým lidí, zároveň ho baví pomáhat, posouvat věci dopředu a budovat něco velkého. Má rád výzvy a tohle je opravdu pořádná výzva :)

Gabriela Krčálová

marketing

Gabriela, náš guru přes marketing, dává pozor na to, aby se k vám dostaly informace o našich nejnovějších workshopech, událostech i těch nejlepších módních kouscích v obchodě.

 

Do Přestupky se zamilovala na první pohled. Je to práce, která pomáhá a má smysl. A to miluje, ať už připravuje nové video na sociální sítě, nebo vytáhne pár krabic ze skladu a roztřídí je v obchodě.

Michal Phan

spoluzakladatel

Michal je náš vrchní řidič, který přiváží a odváží větší dary, pomůže s oblečením nebo na nějaké akci. Rád s lidmi prohodí řeč a můžete se s ním potkat přímo v obchodě, či během večerních akcí. Je nadšený, že projekt, u jehož zrodu stál, funguje a naplňuje své cíle - dělá svět hezčím místem.

Václav Zitta

spoluzakladatel, 1. prodavač

Vašek je náš první přestupkový prodavač. Nyní má již svou stálou práci, ale v Přestupce pomáhá nadále jako dobrovolník na pozici prodavače i školitele nových prodavačů.

SPOLUPRACUJEME S

Sami bychom to ale všechno nezvládli a navíc si spolupráce různého druhu opravdu užíváme, protože vždycky přinesou něco trochu jiného. Ve větší či menší míře spolupracujeme s různými projekty, a ruku k dílu často přiloží i řada dalších skvělých externích dobrovolníků

Prazdne-domy-logo.png
Konsent-logo.png
Novy-prostor-logo.jpg
Mistni-mistnim-logo.png
Platforma-pro-udrzitelny-rozvoj-logo.png
Poper-se-s-tim-logo.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now