© 2020 PŘESTUPNÍ STANICE

Chelčického 17, Praha 3
nebo na účet 2801087176/2010

Módní průmysl je jedním z nejméně ekologických a etických průmyslů doby. Při zrychleném konzumu a zároveň méně kvalitním oblečení vzniká nadměrný odpad, který se téměř nerecykluje a který by mohl být stále využíván, udělat radost nebo pomoci někomu dalšímu. Proto tu je obchod Přestupní stanice.

Všechno oblečení u nás je darované dobrovolnými dárci. Darované věci pečlivě probíráme a ty které mají minimální známky nošení prodáváme a financujeme z toho aktivity Přestupní stanice. Pro ostatní věci se snažíme najít využití v jiných organizacích a projektech. Ovšem textilní odpad zpracovat neumíme.

 

Vybrali jste si v našem obchodě? Napište nám zprávu s vaší adresou na email info@prestupnistanice.cz, nebo na náš Facebook.

Platba je možná hotově v Přestupní stanici nebo převodem na účet 
2801087176/2010

.

Vybrané zboží můžete vyzvednout osobně a vyzkoušet v Přestupní stanici (Chelčického 17, Praha 3) nebo můžeme zboží odeslat na vaši adresu do 2 pracovních dnů od doručení platby. Cena poštovného a balného je 100 kč. Při nákupu nad 600 Kč je poštovné zdarma.  

.

Zboží je možné vrátit buď osobně nebo poštou do 14 dnů, ale poštovné hradíte sami.

Chcete dát svému oblečení další šanci?

Přijímáme vše - dámské, pánské i dětské oblečení, doplňky, boty a knihy. Věci je možné přinést kdykoli během otevíracích hodin. U větších darů je potřeba se domluvit předem.

Pokud chcete dát svým věcem novou šanci, můžete je přinést k nám. My vše probereme a co by se nehodilo přímo k nám do obchodu, předáme dál do jiných projektů a organizací, takže nic nepřijde nazmar. 

Darované oblečení ale musí být čisté, vyprané a funkční. Textilní odpad nepřijímáme (nemůžeme jej zpracovat). Pokud nevíte, zda bychom váš dar přijali, dejte nám vědět a my vám poradíme.

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now