© 2020 PŘESTUPNÍ STANICE

Chelčického 17, Praha 3
nebo na účet 2801087176/2010

LÍBÍ SE VÁM PROJEKT A RÁDI BYSTE HO PODPOŘILI?

Možností je mnoho

Pomozte nám otevřít novou přestupku

Už brzy chceme otevřít druhou pobočku, ve které zaměstnáme další lidi bez domova. Právě bojujeme za novou Přestupku na Hithitu, kde nám můžete pomoci psát více životům na ulici happyendy.

 

Pojďte do toho s námi! #zanovouprestupku

Stát se podporovatelem

Dává vám náš projekt smysl? Chcete, abychom naše aktivity dál rozšiřovali? Pojďte do toho s námi. Přestupka funguje díky lidem jako jste vy. Právě podporovatelé významně ovlivňují existenci projektu, který chce pomáhat těm, na které se často zapomíná.
Skrze pravidelný dar budete přímo pomáhat lidem bez domova - žádné kapesné, ale opravdová práce.
A můžete si být jistí, že si vás všichni moc vážíme.

 

Nevyhovuje vám přispívat pravidelně? Vůbec nevadí, budeme samozřejmě moc rádi i za jednorázový dar. A především vás s potěšením uvítáme v našem obchodě

Můžete nám přispět na účet nebo se stavit osobně.

Podpořit nás můžete i přímo na náš účet: 2801087176/2010 (Fio banka)

Stát se dobrovolníkem

Chcete být u toho a pomoci nám v dalším rozvoji? Berete dobrovolnictví skutečně vážně? Lidé bez domova vám nejsou lhostejní? V tom případě jste tady správně a my budeme nadšení, když se k nám přidáte. Aktivit, které si můžete vzít za své, je plno - od přímé pomoci v obchodě, přes třídění oblečení, organizaci workshopu či akce až po fotografování nebo točení videí. 
 

Chcete pracovat přímo s našimi kolegy bez domova? Hledáme pro ně parťáky na obchůzky po úřadech nebo pomoc s novými technologiemi.

 

Na oplátku pomůžeme se seberozvojem, naučíme vás nové věci, seznámíme s novými lidmi a dáme veškeré zázemí, které budete potřebovat. A hlavně budete dělat to, co pro vás má hodnotu a dává vám smysl!
 

Darovat, kupovat a dávat dobrovolné příspěvky za akce

Ať už darujete oblečení, nakupujete nebo dáváte dobrovolný příspěvek za akce, tím vším podporujete chod a rozvoj Přestupní stanice. Navíc společně vytváříme komunitu okolo Přestupní stanice, která je úžasná a věříme, že pro svět okolo nás zásadní.

Děkujeme všem!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now